1000,0000
Česká republika
(Kč)

Erreichte Vorteile

  • Kostenloser Katalog
  • Sie können kostenlose Proben im Warenkorb auswählen. Wenn Sie die Muster nicht selbst auswählen, wählen wir sie zufällig aus einer Vielzahl von Produkten aus. Klicken Sie auf diesen Titel, um eine Liste der Beispiele anzuzeigen.
  • Sie können kostenlos ein Produkt im Warenkorb auswählen. Wenn Sie kein Geschenk selbst auswählen, wählen wir es nach dem Zufallsprinzip aus einer Vielzahl von Produkten aus.
  • Kostenlose Lieferung mit Lieferungsgesellschaft
    ( 1 500 Kč fehlt noch)

Währungsauswahl

(Kč)
banner
banner
banner

Tel :. +420 545 245 048-9

Hotline: +420 736 142 376

ÖFFNUNGSZEITEN
Mo - Fr: 8:00-16:00 

Sie können auch unsere E-Mail-Adresse senden: forlife@forlifemadaga.com

Kombinace přístrojů a přípravků


PŘÍSTROJE V SALONU A PŘÍPRAVKY FOR LIFE & MADAGA


Téměř každá kosmetička již používá některý z přístrojů.
Zodpovíme nyní několik dotazů jak spojit práci s přístrojem a aplikací přípravků FOR LIFE & MADAGA.


Testovali jsme aplikaci našich přípravků s těmito přístroji:
1) kosmetický laser
2) galvanická žehlička
3) ultrazvuk
4) Iontoforéza


> KOSMETICKÝ LASER
Jeho hlavní účinek spočívá v biostimulaci a prohřátí tkáně do určité hloubky, dle použité sondy. Urychluje metabolický proces a regeneraci. Z toho vyplývá vhodnost použití přípravků, jež obsahují látky regenerační, zklidňující a hydratační. Napomůže intenzivnějšímu účinku u ampulí INTENZIV, regeneračních masek a velký efekt je zaznamenán při aplikaci přípravků na aknetickou pleť. Nevhodný je např. při kuperóze, kde se používá jiný typ sondy!

> GALVANICKÁ ŽEHLIČKA
Působí na principu galvanických iontů (infračerveného záření) a je zpravidla kombinována s mikrovibrací. Vhodná je především u aknetických a mastných pletí (čisticí účinek) a také pro vyšší zapracování přípravku do pleti (mikrovibrační - masážní efekt).

> ULTRAZVUK
Způsobuje drobné „mikrochvění“, čímž dochází k prokrvení a uvolnění pokožky. Pro aplikaci tímto přístrojem je vhodná převážná většina přípravků FOR LIFE & MADAGA, zejména pak krémů, masek
a ampulí. Nevhodné je zapracování přípravků depigmentačních a opatrnosti bychom měli dbát u citlivějších typů pletí.

> IONTOFORÉZA
Působí na principu prostupu stejnosměrného el. proudu a má především efekt regenerační a stimulační. Vhodné jsou k aplikaci přípravky na hydrofilním základě - tedy ampule (mimo regeneračně výživné-olejové), rovněž zlepšuje účinek gelových či gelokrémových masek.
Obecně ke všem kosmetickým přístrojům platí:
působení přístroje (pokud se nejedná o přístroje určené k mikrodemabrazi, elektrokoagulaci apod.) má na pokožku stimulační a drenážní efekt. Zpravidla dochází k rychlejšímu rozšíření pórů, čímž je pokožka schopna více vstřebat aplikovaný přípravek. Vždy je ovšem nutné zvolit správný čas, intenzitu a metodiku.
K dobru klasického ošetření podotýkáme, že např. vhodnou masáží lze i ručně dosáhnout obdobných výsledků jako u ultrazvuku.
Přestože FOR LIFE žádný z výše uvedených přístrojů nedistribuuje lze říci, že většina přípravků FOR LIFE & MADAGA je pro zapracování přístrojovou technikou vhodná.
Při správném výběru přístroje a přípravku FOR LIFE & MADAGA lze dosáhnout vyššího účinku ošetření (v případě potřeby Vám rádi poskytneme doplňující informace).

Na druhé straně tvrzení výrobců či distributorů přístrojů, že pouze s jejich mnohonásobně předraženými přípravky bude dosaženo optimálních výsledků ošetření je z odborného hlediska přinejmenším sporné. Nicméně rozhodnutí a úsudek ponecháme na Vás.

Die meistverkauften Produkte
Direkte Linie